1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Łódzkie
  5. Obsługa klienta / call center - Łódź
  6. Obsługa klienta / call center - Widzew

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 06, 2020

Doradca Klienta- Sprzedawca, OBI

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Obecnie do Marketu OBI w Łodzi (ul. Brzezińska 27/29) szukamy Pracownika na stanowisko:

Doradca Klienta-Sprzedawca (Dział Budować)

Opis stanowiska:
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI

Wymagania:

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Znajomość asortymentu Działu Budować Marketu OBI będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera min. na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przewidywalny grafik pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Odzież roboczą
  • Wyjścia integracyjne
  • Wyprawki szkolne dla dzieci

ID: 634959750Zgłoś