Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Olsztyn
Dodane Dzisiaj o 12:31

Doradca Klienta (Olsztyn)

  • 2 800 - 3 400 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

  • Elastyczny czas pracy

  • Samochód służbowy: Nie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Rekrutacja online

Opis

Każdego dnia obsługujemy miliony klientów na calym świecie. Teraz także Ty, możesz zostać jednym z nas i budować pozytywne relacje z klientami jednej z najszybciej rozwijających się sieci komórkowych w Polsce!

Miejsce pracy: Olsztyn

Forma zatrudnienia: możliwość wyboru między umową zlecenie a umową o pracę

Twoje przyszłe zadania:

  • profesjonalna obsługa klienta w celu propozycji zmiany oferty;
  • wsparcie obecnego klienta firmy w doborze najlepszej oferty - telefoniczna sprzedaż usług.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne premie - docenimy Twoja pracę, oprócz stałej podstawy otrzymasz także premie z tytułu sprzedanych usług - bez górnego limitu!
  • Gwarantowaną podstawę - niezależnie od osiąganych wyników zawsze otrzymasz gwarantowane wynagrodzenie podstawowe za wykonaną pracę.
  • Pracę na rzecz znanej marki ze sprawdzoną i atrakcyjną ofertą.
  • Bazę stałych klientów.
  • Elastyczny grafik (poniedziałek-sobota).
  • Jasno określoną ścieżkę kariery.
  • Szkolenie wdrażające do pracy i wsparcie każdego dnia.

  • lubisz stawiać sobie cele i je osiągać;
  • chcesz się rozwijać i lubisz szukać nowych rozwiązań;
  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą;
  • bardzo dobrze radzisz sobie w pracy na komputerze.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 684712648