Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane Dzisiaj o 13:27

Doradca Klienta Nationale Nederlanden

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Co powiesz na karierę, która nie tylko przynosi satysfakcję finansową, ale także pozwala na realizację swoich pasji i ambicji? Nationale Nederlanden to idealne miejsce dla osób, które chcą działać i stawiają na rozwój.

Nationale Nederlanden to nie tylko ubezpieczenia, to również możliwość długofalowej współpracy. Szukamy osoby gotowej na nowe wyzwania – jednocześnie oferując Ci WIĘCEJ niż tylko współpracę. Możesz liczyć na nowoczesne narzędzia, ambitne ścieżki rozwoju i produkty, którymi warto się dzielić.

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie ludzi w wyborze ubezpieczenia chroniącego na życie i zdrowie.

  • Wspieranie firm w wyborze ubezpieczenia grupowego

  • Budowanie relacji z klientami, którzy nie są dla Ciebie anonimowi

  • Coraz lepsze zrozumienie potrzeb drugiego człowieka, rozmawianie i doradzanie - na co dzień i w potrzebie

  • Rozbudowywanie sieci kontaktów i rzetelne obsługiwanie klientów

  • Rozwijanie kompetencji skutecznej komunikacji, sprzedaży i pierwszej pomocy

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, empatia i wysoka kultura osobista

  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Przedsiębiorczość, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Dyspozycyjność czasowa

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Gotowość do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Znajomość produktów finansowych i/lub ubezpieczeniowych związanych z pracą doradcy finansowego nie jest obowiązkowa, ale będzie Twoim atutem

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie twoim atutem

To oferujemy

  • Wdrożenie do branży i biznesu

  • Program Stażowy dla nowych doradców to 2 lata naszego wsparcia finansowego i merytorycznego

  • Podstawę 3000 brutto +Premie, prowizje, programy motywacyjne i benefity pozapłacowe

  • Praca zdalna lub z naszego biura, godziny dopasowane do Twojego życia, nie odwrotnie

  • Od samego początku oferujemy Ci pakiet szkoleń oraz wsparcie zespołu, który uwielbia dzielić się wiedzą

  • Dostęp do kontaktów i umawianych spotkań

  • Benefity w tym karta medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie

  • W pełni zautomatyzowany proces sprzedaży i obsługi klienta

Przypadek? Nie sądzę! Sukces doradców jest wynikiem ich zaangażowania. Nagradzamy to tak:

·       Twój przychód oparty będzie o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny (wynagrodzenie w przedziale 4 000 – 15 000 zł).

·       Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót.

·       Praca w biurze czy w domu? To Ty podejmujesz decyzję – działamy hybrydowo.

·       Z nami nie będziesz stać w miejscu – możesz się rozwijać i w przyszłości objąć stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedaży.

Czy jesteś gotów/gotowa na nową przygodę? Jeśli tak, to aplikuj już teraz i dołącz do zgranych Doradców Ubezpieczeniowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 904427139