1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Mazowieckie
  5. Obsługa klienta / call center - Piaseczno
Dodane December 03, 2020

Doradca klienta na dziale farb LM Piaseczno

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Piaseczno, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Doradca Klienta

Miejsce Pracy: Piaseczno, Leroy Merlin

Początek współpracy: od stycznia

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta, którzy odpowiedzialni będą za rzetelną obsługę klientów indywidualnych w marketach budowlanych w dziale farb i lakierów.

Zadania za które będziesz odpowiedzialny/a:

• Kompleksowa obsługa klientów według ustalonych standardów,

• Fachowe doradztwo klientom w wyborze odpowiednich produktów,

• Nadzór nad ekspozycją towarów zgodnie z ustalonymi założeniami i obowiązującymi standardami,

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych produktów,

• Budowanie relacji z klientami i współpracownikami,

• Realizacja planu sprzedaży i bieżące raportowanie swoich działań i efektów pracy,

• Dążenie do zapewnienia wysokiej jakości obsługi przez ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań na swoim stanowisku pracy,

• Monitorowanie działań konkurencji.

Nasze oczekiwania względem Ciebie i Twojego doświadczenia:

• Mile widziane doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą lub obsługą klienta,

• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania i utrzymywania relacji,

• Pozytywne nastawienie pozwalające koncentrować się na szukaniu rozwiązań a nie problemów,

• Sumienność i postawa świadcząca o pełnym zaangażowaniu,

• Umiejętność pracy w zespole i jednoczesna zdolność realizowania zadań indywidualnych,

• Otwartość na przyswajanie nowej wiedzy, nastawienie na własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

• Cierpliwość, opanowanie i zdolność okazywania empatii.

W zamian oferujemy

• Wynagrodzenie stałe wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,

• Szkolenia zapewniające rozwój i profesjonalne wdrożenie do branży i firmy,

• Elastyczność względem grafiku pracy,

• Odzież roboczą i inne niezbędne narzędzia pracy.

ID: 641633665Zgłoś

Jakub

Ostatnio online w dniu December 03, 2020