1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Tczew
Dodane 04 maja 2021

Doradca Klienta Market Zoologiczny Tczew

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Tczew, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zoo Karina - szukamy miłośników zwierząt, osób, które pragną zdobywać nowe umiejętności w jednej z największych sieci marketów zoologicznych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy do przyuczenia pracownika na stanowisko funkcyjne - docelowo Kierownika zmiany

Miejsce pracy: Tczew - Galeria Kociewska

NASZA OFERTA:

- stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

- praca w miłej atmosferze wśród ludzi z pasją

- wynagrodzenie podstawowe plus premie i dodatki

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach

- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

- zniżki pracownicze na zakupy zoologiczne

TWOJE ZADANIA:

- wspieranie kierownika w codziennej pracy

- przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w sklepie

- zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

- aktywny udział w procesie sprzedaży

- dbanie o estetykę oraz ekspozycję towarów

SZUKAMY OSÓB:

- zaangażowanych oraz nastawionych na cele sprzedażowe

- z dobrą organizacją pracy własnej

- lubiących ludzi i kontakt z Klientem

- otwartych, zaangażowanych w powierzone zadania

- mających predyspozycje do zarządzania zespołem

- posiadających doświadczenie w handlu

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonewj przez firmę Zoo Karina Karina Wojtyłko (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

User avatar

Dział Hr Beata

Na OLX od lipiec 2014

xxx xxx xxx

ID: 671182218Zgłoś