Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Żoliborz
Dodane 26 czerwca 2022

Doradca klienta ds. obsługi kontraktów i sprzedaży

  • 3 800 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Jesteśmy firmą usługowo - techniczną. Szukamy osoby do biura na stałe. Firma IBPE specjalizuje się w kontrolach technicznych obiektów budowlanych i pomiarach elektrycznych wykonywanych na terenie całego kraju.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. obsługi kontraktów i sprzedaży

Opis stanowiska:

• utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy

• przygotowywanie ofert i umów dla klientów

• analiza przetargów i obsługa dokumentacji

• nadzór nad realizacją wykonywanych przeglądów technicznych obiektów

• tworzenie harmonogramów i nadzorowanie realizacji

• sprawdzanie poprawności dokumentów z wykonanej kontroli

• budowanie dobrych relacji z klientami

• pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

Od Kandydatów oczekujemy:

• minimum wykształcenia średniego

• minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku biurowym

• bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności programów MS Office oraz poczty elektronicznej

• odpowiedzialnej pracy z dokumentacją powstającą w trakcie realizacji kontraktów

• systematyczności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki

• komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów

• pozytywnego nastawienia do pracy i Klientów

• nie wymagamy wykształcenia technicznego praca o podobnym charakterze lub w sektorze nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• stałą umowę

• stabilne warunki zatrudnienia

• elastyczne godziny pracy oraz przyjacielską atmosferę

• wszystkie niezbędne narzędzia takie jak telefon, komputer oraz możliwość korzystania z samochodu służbowego

Praca w biurze w Warszawie ul. Rydygiera 8.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

www.ibpe.pl

www.elektryczneprzeglady.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (D.U. Nr 133 Poz.883).

ID: 544257587

IBPE

Member Since sierpień 2018
Ostatnio online w dniu 28 czerwca 2022
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?