Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dąbrówka Mała
Dodane 28 czerwca 2022

Doradca Klienta - Drzwi i Podłogi VOX / Katowice, Roździeńskiego

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Katowice, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Grupa Kapitałowa VOX dostarcza na rynek kompleksową ofertę wykończenia wnętrz - meble, ściany, drzwi, podłogi, artykuły dekoracyjne.

Aktualnie poszukujemy Osoby zainteresowanej rolą:

DORADCA KLIENTA

SALON DRZWI I PODŁOGI VOX

KATOWICE, ROŹDZIEŃSKIEGO

Opis stanowiska:

  • prezentacja produktów,
  • aktywne badanie potrzeb klienta,
  • sprzedaż drzwi, podłóg i komplementarnych produktów wykończenia wnętrz,
  • doradztwo w zakresie doboru produktów oraz połączeń kolorystycznych i stylu wnętrza,
  • dbanie o dokumentację handlową w punkcie sprzedaży

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,

Administratorem danych jest Services VOX sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku (62-004) przy ul. Gdyńskiej 143, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresie lub elektronicznie na adres iod vox pl.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ID: 664649460
User avatar

Vox

Member Since marzec 2016
Ostatnio online w dniu 01 lipca 2022
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?