1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Rzeszów
Dodane 30 kwietnia 2021

Doradca Klienta Biznesowego OTOMOTO - Rzeszów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeśli jesteś doświadczonym Doradcą Klienta Biznesowego, znasz branżę motoryzacyjną (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub kredytowej również mile widziane) oraz jesteś w stanie wykazać się dotychczasowymi osiągnięciami sprzedażowymi, a także posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji, aplikuj do nas już teraz!

W Twoim zakresie obowiązków znajdować się będą następujące zadania:

- pozyskiwanie Klientów

- prowadzenie warsztatów dla nowych i współpracujących Klientów

- opieka nad Klientami kluczowymi

- dosprzedaż

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej

- doskonałe umiejętności komunikacyjne

- umiejętność rozwijania długofalowych relacji z kluczowymi klientami

- proaktywna, zorientowana na cel postawa

- umiejętności negocjacyjne

Z naszej strony oferujemy:

- narzędzia w postaci : telefonu, samochodu, notebooka, karty paliwowej

- pracę w największym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- bogaty pakiet benefitów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

OLX

Na OLX od maj 2011
ID: 655660888Zgłoś