1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Warszawa
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 08:44

Doradca Klienta Biznesowego OTOMOTO Parts

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

Opis

Do zespołu OTOMOTO szukamy Doradcy Klienta Bizesnowego, który:

  • Wie, jak planować swoją pracę w oparciu o wskaźniki
  • Posiada zmysł analityczny i potrafi wykorzystywać dane rynkowe
  • Zna rynek części zamiennych
  • Jest osobą kreatywną, ma własne pomysły jak rozwijać kategorie Otomoto
  • Jest osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje

Jakie czekają na Ciebie zadania?

  • Sprzedaż określonych grup produktowych OTOMOTO.
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Budowanie partnerskich relacji i konsultacje z kluczowymi klientami na wszystkich poziomach organizacji (od handlowca do prezesa)
  • Analiza oraz doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań i podejścia do biznesu
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń u klienta
  • Reprezentowanie firmy w spotkaniach branżowych

Czego my oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z handlem częściami zamiennymi do samochodów osobowych
  • Znajomości procesów i narzędzi dotyczących migracji ogłoszeń
  • Umiejętności pracy w grupie oraz podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy w dynamicznym środowisku
  • Gotowości do podróży służbowych w ramach powierzonego regionu sprzedaży

Dodatkowym atutem będzie:

  • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej
  • Znajomość ogólnych zagadnień z zakresu e-commerce
  • Zainteresowanie nowymi technologiami

Czego możesz oczekiwać od nas?

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia i premii
  • Umowy o pracę z bogatym pakietem benefitów
  • Pracy w szybko rozwijającej się firmie, która ma wpływ na codzienne życie milionów użytkowników, umożliwiając transakcje typu win-win
  • Swobodnego i nieformalnego środowiska pracy oraz możliwości rozwoju w ramach struktur firmy
  • Niezbędnych narzędzi pracy: komputer, telefon, samochód

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Sprawdź: https://www.facebook.com/PracujwGrupieOLX/

ID: 660617212Zgłoś