2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Letnica
Car Net
Dodane 19 kwietnia 2024

Agent - obsługa pojazdów i wynajmu w wypożyczalni CAR NET

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma CAR NET Polska to działająca od 20 lat na rynku w Polsce największa sieć wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju, posiadając 40 oddziałów w największych aglomeracjach Polski.

Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkimi:

1.    Nowymi i bardzo dobrze wyposażonymi pojazdami;

2.    Wysoką jakość obsługi;

3.    Dostępność usług na terenie całej Polski;

4.    Prostym proces obsługi rezerwacji oraz szybkość działania;

5.    Atrakcyjnymi stawkami i promocjami.

CAR NET Polska w swojej ofercie posiada ponad 2500 nowych samochodów, w tym 600 pojazdów segmentów Premium oraz 400 samochodów dostawczych. Dbamy o wysoki standard i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego cała flota jest serwisowana w autoryzowanych serwisach.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Agenta ds. obsługi pojazdów i wynajmu

miasto : Gdańsk

Twój zakres obowiązków

·       Obsługa aplikacji mobilnej oraz systemu wewnętrznego

·       Aktywna sprzedaż usług dodatkowych

·       Obsługa terminala kart płatniczych

·       Przygotowanie pojazdów do wydania, w tym kontrola stanu i czyszczenie

·       Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakość usług w oparciu o standardy firmy

·       Dbanie o stan techniczny pojazdów

·       Relokacja pojazdów między oddziałami oraz podstawienia pojazdów do Klientów

Nasze wymagania

·       Umiejętność pracy w grupie

·       Dobra organizacja

·       Punktualność, uczciwość, zaangażowanie, samodzielność

·       Prawo jazdy kategorii B

·       Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy

·       Płynność rozmowy w języku polskim

·       Podstawowe poczucie humoru i wysoka kultura osobista

To oferujemy

·       Wynagrodzenie godzinowe, zadaniowe i dodatki za efektywność oraz prowizje od sprzedaży

·       Elastyczny grafik, dostosowany do dostępności - możliwość pogodzenia pracy z nauką

·       Pracę w młodym zespole

·       Niezbędne narzędzia pracy

·       Rabat na wynajem pojazdów w naszej firmie

·       Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta

·       Pracę w oparciu o nowoczesną flotę pojazdów

Ludzie, którzy do nas dołączyli doceniają brak monotonii i możliwość rozwijania siebie oraz awansów.

Jeśli wierzysz, że pasujesz do naszego zespołu, koniecznie przekaż swoje CV w wiadomości (w formacie pdf)

Praca również w weekendy.

Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

KLAUZULA INFORMACYJNA CAR NET POLSKA SP. Z O.O. DLA KANDYDATÓW

W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych znanym powszechnie jako „RODO” chcielibyśmy przekazać Ci kilka informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

ADMINISTRATOR TWOICH DANYCH OSOBOWYCH, INSPEKTOR I DANE KONTAKTOWE

Car Net Polska sp. z o.o. ul. Podmiejska 4, 62-800 Kalisz

CELE PRZETWARZANIA, PODSTAWA PRAWA, OKRES RETENCJI DANYCH REKRUTACJA

W celu wyboru kandydata do pracy przetwarzamy następujące dane osobowe:

a)   Dane podstawowe (imię lub imiona i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Ciebie, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); W zakresie danych podstawowych przetwarzanie niezbędne jest do wypełnienia obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO) w zw. z Ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

b)   Dane dodatkowe zawarte w Twoim zgłoszeniu (np. wizerunek); Przetwarzanie następuje na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która została wyrażona przez dobrowolne wysłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego lub CV. Zgoda może być odwołana w każdej chwili. Aby wycofać zgodę możesz skontaktować się z nami mailowo, korespondencyjnie lub osobiście w siedzibie firmy (dane kontaktowe administratora zob. powyżej). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Brak zgody lub jej wycofanie, nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania pracownika.

c)   Inne dane pozyskane w trakcie procesu rekrutacyjnego; Przetwarzanie niezbędne jest do realizacji celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – polegającego na zatrudnianiu nowego personelu. W ramach rekrutacji dane przetwarzane są przez 12 miesięcy od daty złożenia dokumentów rekrutacyjnych, do momentu wycofania zgody (na dodatkowe dane) lub skutecznego zgłoszenia sprzeciwu (w zakresie danych przetwarzanych w oparciu o uzasadniony interes administratora).

USTALENIE, DOCHODZENIE LUB OBRONA PRZED ROSZCZENIAMI

Dane mogą być przetwarzane również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Przetwarzanie niezbędne jest do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – polegającego na obronie interesów administratora. Dane te przetwarzane będą do czasu przedawnienia roszczeń lub zgłoszenia skutecznego sprzeciwu.

ODBIORCY DANYCH

Twoje dane mogą być powierzone do przetwarzania naszym partnerom, dostawcom, usługodawcom wyłącznie w celu wykonania i realizacji naszych usług w zakresie niezbędnym do wykonania danej czynności.

TWOJE PRAWA

W związku z tym, że przetwarzamy Twoje dane osobowe, masz prawo do:

1) żądania dostępu do swoich danych osobowych,

2) żądania sprostowania swoich danych osobowych,

3) żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych,

4) wniesienia skargi do organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w przypadkach określonych w art. 21 RODO.

OBOWIĄZEK PODANIA DANYCH OSOBOWYCH

W zakresie danych podstawowych podanie ich przez kandydata jest obowiązkiem wynikającym z Kodeksu pracy. Brak podania tych danych będzie skutkował brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych dodatkowych jest dobrowolne.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 744273741