2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca ds. Sprzedaży i Usług Media Expert - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany,                                                      to także przyszłość należy do nas! Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej                                                            niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller).

Twój zakres obowiązków w Punkcie Obsługi Klienta (POK):

  • obsługa klientów zainteresowanych ratami oraz przedłużoną gwarancją

  • aktywne oferowanie usług finansowych i ubezpieczeniowych

  • sporządzanie oraz weryfikacja dokumentów bankowych/finansowych/ubezpieczeniowych

  • przyjmowanie reklamacji oraz nadzór nad ich odpowiednim przebiegiem

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • wydawanie towarów zamówionych online

  • obsługa sklepu w zakresie korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej

  • dbanie, by każda rozmowa handlowa realizowana była zgodnie z naszymi standardami

Bo wszystko sprowadza się do tego, by klient czuł się dobrze w Twoim sklepie A poza Punktem Obsługi Klienta:

  • pomoc sprzedawcom na sali sprzedaży

  • dbanie o czystość salonu

Bo dopiero to wszystko sprawia, że sklep jest atrakcyjny dla klienta W zamian oferujemy:

  • średnie wynagrodzenie nawet 6600 brutto (Podstawa + premia sprzedażowa)

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • gwarancję premii przez 3 pierwsze miesiące, byś odpowiednio wdrożył się w swoje obowiązki

  • kontakt z najnowszą technologią (poprzez m.in. szkolenia produktowe)

  • szkolenia sprzedażowe, byś wiedział jak rozmawiać z klientami

  • system premiowy uzależniony od twoich wyników oraz zaangażowania

  • realną szansę na awans

 Nasze wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • umiejętność słuchania klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom

  • dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji

  • doświadczenie w sprzedaży lub branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

 Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

  • prywatna opieka medyczna (również dla Twojej rodziny)

  • ubezpieczenie na życie (również dla Twojej rodziny)

  • zniżki na cały asortyment znajdujący się w ofercie sieci

  • program poleceń pracowników (do 2000zł)

  • bony bożonarodzeniowe do wykorzystania w sklepie

  • premia świąteczna

  • pomoc/opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • nagrody jubileuszowe

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

 Możliwości rozwoju:

  • Doradca ds. sprzedaży i usług → Starszy doradca ds. sprzedaży i usług → Specjalista ds. sprzedaży i usług → Starszy specjalista ds. sprzedaży i usług → Kierownik ds. sprzedaży i usług → Kierownik elektromarketu

 To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 668878689