1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Legnica
Dodane 04 maja 2021

Doradca/ Beauty Consultant Neo Nail Galeria Piastów 1/2 etatu

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Legnica, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Polska marka kosmetyczna poszukuje kandydatek na stanowisko Beauty Consultant 1/2 etatu do stoiska sprzedażowego NeoNail w Galerii Piastów Legnica

Opis stanowiska:

• Doradztwo w wyborze najlepszych produktów,

• Kompleksowa obsługa Klienta i reprezentacja firmy,

• Sprzedaż oraz promowanie oferty marki NeoNail,

Wymagania:

• Pozytywne nastawienie do klienta,

• Znakomite umiejętności sprzedażowe,

• Zainteresowanie branżą beauty będzie dodatkowym atutem,

• Zaangażowanie w rozwój sprzedaży,

• Komunikatywność, dyspozycyjność i empatia,

• Dyspozycyjność w godzinach otwarcia Galerii Handlowej.

Oferujemy:

• Pełne przeszkolenie produktowe oraz wdrożenie stanowiskowe,

• Atrakcyjne zniżki na nasze produkty i najnowsze kolekcje,

• Bogaty pakiet benefitów: MultiSport, Enel-Med, Ubezpieczenie Grupowe,

• Długotrwałą współpracę i indywidualną ścieżkę rozwoju,

• Stałe warunki zatrudnienia i pracę w prestiżowej firmie.

Prosimy o dołączenie do wysyłanego CV treści klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 10A zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.''

Monika

Na OLX od marzec 2018
ID: 675746809Zgłoś