1. Strona główna
  2. Praca
  3. Opiekunki dla dzieci
  4. Opiekunki dla dzieci - Małopolskie
  5. Opiekunki dla dzieci - Kraków
  6. Opiekunki dla dzieci - Podgórze Duchackie
Dodane 30 lipca 2021

Domowy, bliskościowy żłobek na Woli Duchackiej zatrudni opiekunkę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

Opis

Poszukujemy opiekunki do Niepublicznego Żłobka Skrzacikowo na Woli Duchackiej w Krakowie.

W kontakcie z dziećmi kierujemy się ideami Rodzicielstwa Bliskości, NVC, pedagogiki Juula – stawiamy na podążanie za dzieckiem indywidualną drogą rozwoju w duchu zaufania do jego kompetencji, dlatego na wstępie szkolimy nowo zatrudnioną osobę w tym zakresie.

Jeśli:

* lubisz towarzystwo małych dzieci,

* umiesz nawiązywać kontakt z dziećmi,

* przytulać je i pocieszać,

* wyjaśniać im działanie świata poprzez dobrą zabawę.

Jeśli:

* jesteś otwarta, ciepła i serdeczna,

* punktualna, sumienna i kreatywna,

* masz głowę pełną pomysłów,

* masz chęć ciągłego pogłębiania wiedzy i własnych umiejętności emocjonalnych (zapewniamy literaturę i udział w szkoleniach),

* chcesz pracować w zespole otwartych i serdecznych osób,

* masz kwalifikacje wymagane na stanowisko opiekunki dziecięcej

to zapraszamy do kontaktu.

Zakres obowiązków nauczyciela:

* kształtowanie wizerunku placówki

* budowanie zaufania z nowymi klientami, zarówno z dziećmi jak i rodzicami

* rozwiązywanie bieżących problemów

* empatyczne podejście do dzieci i rodziców

* przygotowywanie zajęć tematycznych i zajęć plastycznych

* współpraca z pozostałym personelem oraz z rodzicami

* udział w szkoleniach, warsztatach i kursach doszkalających

Oczekiwania

- wykształcenie wyższe pedagogiczne, psychologiczne, opiekuńczo wychowawcze, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej

lub

- ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3

Praca na pełen etat, umowa o pracę, mała, kameralna grupa dzieci, 14 dzieci, 3 opiekunki

ID: 682170859

Mirosława

Na OLX od marzec 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?