1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Pozostałe w Marketing / PR / Media
  5. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Koszalin

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 19 kwietnia 2021

Dodatkowy Zarobek /W Domu /Umowa /Bez Doświadczenia /Nawet do 9000PLN

  • 2 400 - 9 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Inny

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

Opis

Poszukuję partnerów do współpracy z polską firmą, która istnieje od ponad 17 lat.

Zajmujemy się Afiliacją / Marketingiem internetowym / Reklamą

Oferujemy:

  • Umowę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowe narzędzia oraz szkolenia, nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego uczymy
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Pełne wsparcie osoby wprowadzającej
  • Miłą i spokojną atmosferę pracy oraz wsparcie całego zespołu
  • Gwarancję zarobku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, nawet do 9 000 PLN miesięcznie

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Obywatelstwo polskie
  • Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
  • Podstawową znajomość obsługi komputera
  • Urządzenie z dostępem do internetu (tablet, smartfon, laptop, komputer)
  • Zaangażowanie, sumienność, motywację do pracy, chęć do rozwoju

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów na produkty najbardziej rozpoznawalne na rynku
  • Obsługa Klienta
  • Tworzenie narzędzi reklamowych
  • Praca w pełni odbywa się przez internet. Nie wymagamy rozmów telefonicznych

Atrakcyjne wynagrodzenie:

  • Praca odbywa się bez inwestycji finansowej, nie kupujesz żadnych pakietów startowych
  • Na początek ok 2 400 PLN miesięcznie, pracując 2-3 godz dziennie
  • Po kilku miesiącach zarobki sięgają 9 000 PLN i więcej. Wszystko w zależności od zaangażowania i determinacji

Po kliknięciu „APLIKUJ TERAZ” zostaniesz przeniesiony/a na mój profil FB.

  • Dodaj mnie do znajomych . Będzie łatwiejszy kontakt. Dostaję dużo wiadomości.
  • Napisz do mnie wiadomość prywatną. Zamieść informację w jakiej sprawie piszesz.
  • Przedstawię Ci szczegóły, a następnie umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny
  • Kamil

    Na OLX od grudzień 2017
    ID: 668001146Zgłoś