1. Strona główna
  2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Małopolskie
  5. Franczyza / Własna firma - Kraków
  6. Franczyza / Własna firma - Stare Miasto

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane Dzisiaj o 12:53 PM

Dodatkowy dochód, praca tam, gdzie jesteś na co dzień - 1,50zł/minutę

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy osób zainteresowanych dodatkowym, łatwym źródłem dochodu ok. 500-1500 zł/mc na terenie Krakowa.

Wymagana dyspozycyjność w jednej lokalizacji przez co najmniej 40h/tydzień (dowolne miejsce - dom/praca, dowolna pora dnia - również weekendy/wieczory).

Zadania polegają na prostych czynnościach związanych z przekazywaniem samochodów naszym Klientom.

Jeśli:

pracujesz zdalnie

lub

posiadasz punkt usługowy/sklep/myjnię/warsztat

lub

jesteś kierowcą taxi/Uber/Bolt

lub

masz po prostu czas, żeby zaangażować się w rewolucyjne przedsięwzięcie

nie zwlekaj - wypełnij formularz na stronie: www.beep.rent/agent_lp/form

W pierwszej kolejności skontaktujemy się z osobami prowadzącymi własną działalność - podaj koniecznie NIP w formularzu zgłoszeniowym.

Jakie obowiązki?

Oferujemy dodatkowy dochód, który wymaga niewielkiego zaangażowania. Dostarczamy aplikację, w której pojawiają się zlecenia takie jak:

- przekazanie samochodu Klientowi

- odbiór samochodu od Klienta (Klient przyjeżdża do Ciebie)

- akcje dodatkowo płatne, np. podstawienie samochodu na terenie miasta, dostarczenie samochodu na myjnię, do warsztatu samochodowego.

Sam decydujesz kiedy pracujesz – ustalasz godziny dostępności swojego Punktu w aplikacji.

Ile możesz zarobić?

Czas realizacji tych zadań to zwykle nie więcej niż 10 minut. Płacimy za każde do 20.00zł. Ponadto możesz zarobić dodatkową prowizję od Klientów, którzy zarezerwują auto bezpośrednio u Ciebie.

Miesięczne zarobki uzależnione są wyłącznie od Twojego zaangażowania.

Czy musisz coś inwestować?

NIE. Po krótkim szkoleniu online i zdalnym podpisaniu umowy zaczynasz zarabiać. Auta do wynajmu udostępniamy Ci za darmo. Nie martwisz się również o pozyskanie zleceń od Klientów.

Szukamy 10 osób do pracy na terenie Krakowa. Wypełnij formularz na stronie www.beep.rent/agent_lp/form

Zapraszamy,

BEEP.rent

facebook.com/BEEPBEEPrent

ID: 635908824Zgłoś