1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorzów Wielkopolski
Dodane November 22, 2020

Dobry Klimat oferuje pracę dla monterów i serwisantów HVAC

  • 3 000 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Monter/ serwisant klimatyzacji i wentylacji

Dobry Klimat działa z powodzeniem w branży HVAC&R oraz branżach pokrewnych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Specjalizujemy się głównie w systemach klimatyzacji, chłodnictwa i pomp ciepła.

Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu pozostałych instalacji sanitarnych i technologicznych. Należą do nich: wentylacja, rekuperacja, ogrzewanie (gazowe, elektryczne, pompy ciepła, kolektory słoneczne), elektryka, monitoring i automatyka oraz odkurzacze centralne.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

-montaż urządzeń klimatyzacyjnych

-montaż systemów wentylacyjnych - kanały, wentylatory, nagrzewnice, centrale wentylacyjne i inne;

-montaż pozostałych instalacji i urządzeń,

-serwis i naprawa;

-kontrolowanie magazynu i dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:

-prawo jazdy

-obsługa elektronarzędzi

-zaangażowanie

-chęć do uczenia się

-punktualność

-dbałoścć o klienta i kultura osobista

-uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Dodatkowe atuty:

-doświadczenie w pracy na stanowisku instalatorskim, ogólnobudowlanym lub podobnym

-uprawnienia elektryczne

-znajomość zagadnień z branży HVAC, chłodniczej, elektrycznej lub fotowoltaicznej

-status ucznia lub studenta

Oferujemy:

-pracę w młodym, rozwijającym się zespole

-możliwość uczestniczenia w szkoleniach i zdobywania uprawnień (SEP, F-GAZ, wysokościowe itd)

-umowę zlecenie w okresie próbnym, następnie umowę o pracę

-dobre zarobki i premie za zaangażowanie

-posiłek przy pracy powyżej 8 godzin

-miłą atmosferę w pracy

CV wraz z klauzulą prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX.

Jeżeli zależy Ci na pracy w młodym, rozwijającym się zespole w branży klimatyzacji, ale nie posiadasz doświadczenia, napisz kilka słów o sobie do załączonego CV.

ID: 642267175Zgłoś

Jacek

Ostatnio online dziś o 2:48 PM

xxx xxx xxx