Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 27 stycznia 2023

Dobra Praca dla Studentek Obsługa Klienta w sklepie

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Branża: Artykuły spożywczo-przemysłowe

  • Rekrutacja online

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Opis

Nasza firma Spichlerz-Zdrowia.pl to producent Żywności . Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dlatego poszukujemy pracowników na stanowisko: Obsługa Klienta w sklepie z żywnością Galeria Arkady Wrocławskie lub CH Borek lub Hala Kupców Perła.

Kogo poszukujemy

Studentek studiów zaocznych oraz dziennych. Ilość godzin do wypracownia do ustalenia z kandydatem od 20 do 160 miesięcznie.

Poszukujemhy zarówno na pełny i niepełny etat

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Zamówienia towaru

  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu oraz porządek

Oczekiwania:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • Dokładność oraz sumienność;

  • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży

  • Mile widziane doświadczenie w branży zdrowej żywności

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość subiekta oraz Prawo jazdy kategorii B

Zapewniamy:

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość szybkiego awansu

  • Umowa o pracę

  • Miłą atmosferę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie

  • Wiele dodatkowych świadczeń

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą Pracę ze zdrowymi produktami Szkolenia

Jeżeli chcesz rozwijać się pod skrzydłami renomowanej marki, to zapraszamy do złożenia CV poprzez formularz.

ID: 714083317
User avatar

Krzysiek

Member Since czerwiec 2011
Ostatnio online wczoraj o 11:54

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?