1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 10:11

[DLA UCZNIA/STUDENTA) Pracownik produkcji (nawet 23,75 zł/h na rękę)

  • 3 000 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Poznań, Wielkopolskie

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Robakowa:

Pracownika kompletacji zamówień (wyłącznie studenci)

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd do/z pracy do Poznania (Rondo Rataje, Winogrady, Piątkowo, Garbary, Winiary, Malta)
  • lub dopłata 1 zł/h za dojazd we własnym zakresie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
  • (dniówki - 21,50 zł brutto/netto (na rękę),
  • (premia jakościowa - 1,25 brutto/netto (na rękę),
  • Elastyczny grafik (możliwa praca w wybrane dni i wybrane zmiany),
  • Dowolny system dwuzmianowy (poniedziałek - piątek),

Zakres obowiązków (w zależności od stanowiska):

  • Konfekcjonowanie produktów,
  • Oklejanie produktów,
  • Składanie drobnych produktów,
  • Sortowanie produktów,

Praca z bardzo lekkimi i małymi produktami!

Nie wymagamy doświadczenia!

Wymagania:

  • Status ucznia / studenta,
  • Wiek 18-26 lat,
  • Dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu
  • Chęci do pracy,

Dodatkowe informacje:

  • Umowa zlecenie,
  • Grafik tygodniowy - aktualizowany codziennie,
  • Spotkanie rekrutacyjne przed podjęciem pracy (obowiązkowe),
  • Szkolenie BHP (obowiązkowe),

Szkolenie wprowadzające jest obowiązkowe, odbędzie się po spotkaniu w naszym biurze rekrutacyjnym.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt e-mailowy, telefoniczny lub SMS w godzinach 09:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku.

Spotkania rekrutacyjne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 16:00

ID: 678928923
User avatar

Iwona

Na OLX od czerwiec 2013

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?