1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Wielkopolskie
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Poznań
  7. Wykładanie i ekspozycja towaru - Stare Miasto

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 03 czerwca 2021

[Dla studenta/ucznia) Pracownik magazynu / kompletacji zamówień

  • 3 000 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Robakowa:

Pracownika kompletacji zamówień (wyłącznie studenci) Oferujemy:

  • Darmowy dojazd do/z pracy do Poznania (Rondo Rataje, Winogrady, Garbary, Winiary)
  • lub dopłata za dojazd we własnym zakresie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
  • (dniówki - 20,00 zł brutto/netto (na rękę)
  • (nocki - 21,50 brutto/netto (na rękę)
  • Elastyczny grafik (możliwa praca w wybrane dni i wybrane zmiany),
  • Dowolny system trzyzmianowy (poniedziałek - piątek),

Zakres obowiązków (w zależności od stanowiska):

  • Konfekcjonowanie produktów,
  • Oklejanie produktów,
  • Składanie drobnych produktów,
  • Sortowanie produktów,

Praca z bardzo lekkimi i małymi produktami!

Nie wymagamy doświadczenia!

Wymagania:

  • Status ucznia / studenta,
  • Dyspozycyjność przynajmniej jeden dzień w tygodniu,
  • Chęci do pracy,

Dodatkowe informacje:

  • Umowa zlecenie,
  • Grafik tygodniowy - aktualizowany codziennie,
  • Spotkanie rekrutacyjne przed podjęciem pracy (obowiązkowe),
  • Szkolenie BHP (obowiązkowe),

Szkolenie wprowadzające jest obowiązkowe, odbędzie się po spotkaniu w naszym biurze rekrutacyjnym.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt e-mailowy, telefoniczny lub SMS.

Spotkania rekrutacyjne odbywają się codziennie - nawet w weekend.

Iwona

Na OLX od czerwiec 2013

xxx xxx xxx

ID: 677582823Report this ad