Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wągrowiec
Dodane 30 listopada 2021

(DLA PANÓW) Pracownik kompletacji zamówień- od zaraz

  • 3 800 - 4 850 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wągrowiec, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Murowanej Gośliny

(DARMOWY DOJAZD Z POZNANIA I WĄGROWCA): Pracownika kompletacji zamówień

Do wyboru: praca tylko na dniówkach (2 zmiany) lub tylko na nockach (3 zmiana)

Wynagrodzenie:

Zmiany dzienne: 16,96 zł netto (na rękę), plus 150,00 netto premii frekwencyjno-uznaniowej, możliwość pracy w nadgodzinach w soboty (dodatkowo płatne).

Zmiany nocne: 17,86 zł netto (na rękę), plus 150,00 netto premii frekwencyjno-uznaniowej, możliwość pracy w nadgodzinach w soboty (dodatkowo płatne).

Studenci: 18,30 zł brutto/netto (na rękę) plus 150,00 netto premii frekwencyjno-uznaniowej, możliwość pracy w nadgodzinach w soboty (dodatkowo płatne).

Spotkanie rekrutacyjne przed podjęciem pracy (obowiązkowe)

Szkolenie BHP (obowiązkowe)

Zakres obowiązków:

-Konfekcjonowanie produktów

-obsługa skanera

-proste czynności magazynowe

-inne działania pomocnicze na wydziałach produkcji/magazynu

Dodatkowe informacje: Umowa zlecenie ze wszystkimi składkami, praca stała lub na okres wakacyjny, dzienne zmiany (poniedziałek-piątek),

Firma zapewnia bezpłatnie odzież roboczą. Szkolenie wprowadzające jest obowiązkowe, odbędzie się po spotkaniu w naszym biurze rekrutacyjnym.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS.

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się codziennie

ID: 551057426
User avatar

Kamil

Na OLX od czerwiec 2013

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?