1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wągrowiec
Dodane 10 czerwca 2021

(DLA PANÓW) Pracownik kompletacji zamówień - 3500zł +150,00 premii

  • 3 070 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wągrowiec, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Murowanej Gośliny

(Darmowy transport z i do pracy z Wągrowca, Rogoźna lub Poznania)

Wynagrodzenie:

Zmiany dzienne: 15,18 zł netto (na rękę) + 150 zł netto premii frekwencyjno-uznaniowej,

Zmiany nocne: 15,83 zł netto + 150 zł netto premii frekwencyjno-uznaniowej,

Studenci: 18,30 zł brutto/netto (na rękę) plus 150,00 netto premii frekwencyjno-uznaniowej.

Możliwość pracy w nadgodzinach w soboty (dodatkowo płatne).

Spotkanie rekrutacyjne przed podjęciem pracy (obowiązkowe)

Szkolenie BHP (obowiązkowe)

Zakres obowiązków:

-Konfekcjonowanie produktów

-obsługa skanera

-proste czynności magazynowe

-inne działania pomocnicze na wydziałach produkcji/magazynu

Dodatkowe informacje:

Umowa zlecenie ze wszystkimi składkami, praca stała- nie na chwilę, dzienne zmiany (poniedziałek-piątek),

Firma zapewnia bezpłatnie odzież roboczą. Szkolenie wprowadzające jest obowiązkowe, odbędzie się po spotkaniu w naszym biurze rekrutacyjnym.

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające 7 dni przerwy w zatrudnieniu, nie przebywały na kwarantannie oraz nie miały kontaktu z zakażonymi ludźmi i nie przebywały za granicą w przeciągu ostatnich 14 dni.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS.

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się codziennie- nawet w weekend.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Kamil

Na OLX od czerwiec 2013

xxx xxx xxx

ID: 677302698Report this ad