Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Warszawa
  7. Pozostałe w Zdrowie - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 07:41

Dla kobiet od kobiet - Mokotów - zatrudnimy fizjoterapeutki uro

  • 7 000 - 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Dla kobiet od kobiet – fizjoterapia uroginekologiczna, poszukuje fizjoterapeutek do gabinetu na Mokotowie.

Opis: Rozpoczęcie pracy: jak najszybciej

Okres próbny: 1 mc czasu

Praca na cały etat. Praca min. 2 soboty w mc.

Minimalne wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe - fizjoterapeuta

- doświadczenie z zakresu terapii dna miednicy

- doświadczenie z zakresu terapii mięśnia prostego brzucha i terapii blizny po cesarskim cięciu

Oferujemy możliwość odbycia kursu z terapii dna miednicy finansowanego przez nas!

Zakres obowiązków:

– indywidualna praca z pacjentem zgodnie z zakresem usług oferowanych przez gabinet

– dbanie o porządek w gabinecie i na stanowisku pracy w tym obowiązki

związane z przygotowaniem gabinetu do pracy jak i z zamknięciem gabinetu

– sumienność i staranność wykonywanych obowiązków

– oferowanie pacjentkom produktów i usług oferowanych przez gabinet

– przyjmowanie płatności oraz rozliczanie wizyt

Oferujemy:

– pracę w kameralnym gabinecie o ugruntowanej pozycji z najwyższymi ocenami za świadczone usługi

– indywidualną pracę z kobietami

– rozwój osobisty i zdobywanie praktyki w specjalizacji w wąskiej specjalizacji - fizjoterapii uroginekologicznej

– pracę na umowę zlecenie lub współpraca B2B na działalnością gospodarczą

– płatny urlop

– wynagrodzenie podstawowe + premie

– możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy. Roczny budżet do wykorzystania.

– przyjazną atmosferę pracy w otoczeniu kobiet

– pakiet medyczny w PZU

Zainteresowane fizjoterapeutki proszę o przesłanie CV do 30.06.2022

Odezwiemy się od wybranych kandydatek

ID: 756325030

dlakobietodkobiet

Member Since październik 2020
Ostatnio online wczoraj o 12:07
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?