1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Małopolskie
  6. Dietetyka - Kęty

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 09, 2020

Dietetyk - Naturhouse Kęty

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kęty, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

NATURHOUSE – lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki poszukuje osoby do pracy w Centrum Naturhouse w Kętach na stanowisku: DIETETYK

Opis stanowiska: - bezpośredni kontakt z klientem - prowadzenie wizyt dietetycznych - dopasowywanie odpowiednich suplementów diety - zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse - przygotowywanie materiałów merytorycznych na polecenie centrali Naturhouse - prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse   Zobacz więcej na: www.naturhouse-polska.pl                Wymagania: - wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia, farmacja, technologia żywności lub podobne) - osoba lubiąca kontakt z klientem (łatwo nawiązująca kontakt), odpowiedzialna, dyspozycyjna, zaangażowana - miejsce zamieszkania Kęty lub okolice Mile widziana: - sprawna obsługa komputera - prawo jazdy - doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta Oferujemy: - umowę o pracę - szkolenie na koszt firmy - satysfakcję z wykonywanej pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

ID: 639691739Zgłoś