Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Koło
Dodane 30 listopada 2022

DEICHMANN Kierownik sklepu w Kole

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Koło, Wielkopolskie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Branża: Moda

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Rekrutacja online

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Kadra kierownicza

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako Kierownik sklepu w Kole.

Opis stanowiska:

  • realizowanie planów sprzedaży,

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedawców,

  • dbałość o przestrzeganie zasad prezentacji towaru,

  • bezpośredni udział w obsłudze klientów i wykonywaniu prac towarowych.

Wymagania:

  • wysokie poczucie obowiązku,

  • zdyscyplinowanie i pełna dyspozycyjność,

  • zdolności organizacyjne i predyspozycje kierownicze,

  • pozytywne nastawienie do pracy i umiejętność motywowania zespołu,

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów.

Zalety naszej oferty:

  • dbamy o stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy,

  • z wszystkimi pracownikami zawieramy umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony,

  • zapewniamy profesjonalny system szkoleń,

  • stwarzamy możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 751849620