2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Koło
Dodane 09 maja 2024

Dach Bud Koło szuka kandydatów na stan. przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Koło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DACH BUD odział Koło poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciel handlowy (sprzedaż materiałów budowlanych).

Opis stanowiska:

• Sprzedaż materiałów budowlanych (pokrycia dachowe).

• Opieka nad klientami stacjonarnie

• Pozyskiwanie nowych klientów.

• Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

• Przygotowywanie materiałów reklamowych oraz promocji.

Wymagania:

• Mile widziana znajomość branży budowlanej

• Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Stałą umowę o pracę na pełen etat

• Podstawowe narzędzia (telefon, komputer)

• Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Koło,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koło
ID: 907755605