2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Czarnków
Dodane 02 kwietnia 2024

Akademia Piłkarska Reissa - Trener/Asystent (praca popołudniowa)

Wynagrodzenie

30 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czarnków

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Praca popołudniami na niepełny etat.

Zostań trenerem/ asystentem trenera piłki nożnej!

Firma SportWin Group realizująca projekty takie jak:

  • Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów,

  • Sportujmy.pl,

  • Sportowe Przedszkole,

  • FootballPro.pl

poszukuje do współpracy trenerów i asystentów trenera.

Obowiązki:

  • zapewnienie bezpieczeństwa dzieci,

  • znajomość i realizacja gotowego konspektu treningowego,

  • odpowiednie przygotowanie do zajęć (buty sportowe, ubiór Akademii),

  • współpraca z pierwszym/drugim trenerem,

  • przygotowanie sprzętu przed zajęciami (napompowanie piłek, przygotowanie znaczników),

  • współpraca z rodzicami.

UWAGA – obowiązki trenera i asystenta trenera w pewnych kwestiach się różnią.

Oferujemy:

  • 55-70zł/h netto dla trenera, 30-40zł/h netto dla asystenta

  • System szkoleń wewnętrznych,

  • Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,

  • Pracę w młodym i pełnym pasji zespole,

  • Szansę poznania ciekawych ludzi z branży sportowej,

  • Możliwość realizacji własnych zainteresowań (liga i turnieje wewnętrzne).

Wymagamy:

  • Zaangażowania,

  • Dobrej organizacji pracy,

  • Samodzielności w działaniu.

Nie musisz mieć kwalifikacji trenera! Zdobądź je pracując z nami.

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 710879989