2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Słupsk
Piotr  883 355 032 , Tomasz  502 028 290
Dodane 18 kwietnia 2024

Cysterny, Kierowca C+E Pakiet Mobilności 9,2-11,0 tys na rękę.

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

  • Jeśli szukasz pracy w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku transportowym w Polsce i Europie, bardzo dobrze trafiłeś.Jesteśmy firmą z 30-to letnim doświadczeniem w branży transportowej, zorientowanej na ciągły rozwój i podnoszenie jakości naszych usług. Wieloletnie i bezpośrednie umowy z kontrahentami zagranicznymi dają gwarancję stabilnej i satysfakcjonującej pracy. Poszukujemy kierowców w transporcie międzynarodowym kategorii C+E na cysterny. Ładunki ADR jak i neutralne. Doświadczenie w pracy z cysternami będzie dodatkowym atutem.

  • Nasi wysoko wykwalifikowani kierowcy, są w stanie przeszkolić osoby z mniejszym doświadczeniem , którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w zawodzie kierowcy.

Opis stanowiska: - praca na terenie UE, ( Dania,Szwecja,Niemcy,Belgia, Holandia, Francja , Polska) - system pracy : 2-1 , 3-1 , 4-2 - umowa o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - od 9,2 - 11,0 tys. na rękę - samochody DAF - (Space Cab i Super Space Cab ) Wymagania: - Prawo jazdy kat C+E - ADR podstawowy+cysterny - Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na mail lub o kontakt telefoniczny w godzinach od 8-16 od poniedziałku do piątku pod numerami telefonów: Piotr - 88*******32 Tomasz - 50*******90

• Якщо ви шукаєте роботу у компанії з відомими позиціями на транспортному ринку в Польщі та Європі, ви потрапили в потрібне місце.Ми - компанія з 30 -річним досвідом роботи у транспортній галузі, зосереджена на постійний розвиток та покращення якості наших послуг. Довгострокові та прямі контракти з іноземними підрядниками гарантують стабільну та задовільну роботу. Ми шукаємо водіїв у міжнародних перевезеннях категорії C + E для цистерн. ADR та нейтральні навантаження. Досвід роботи з цистернами буде додатковою перевагою. • Наші висококваліфіковані водії здатні навчати людей з меншим досвідом, які тільки починають свої пригоди у професії водія. Опис роботи: - робота в ЄС (Данія, Швеція, Німеччина, Бельгія, Нідерланди, Франція, Польща) - система роботи: 2-1, 3-1, 4-2 - трудовий договір - приваблива зарплата - від 9, 2 - 11,0 тис на руках - автомобілі DAF - (Space Cab і Super Space Cab) Вимоги: - Посвідчення водія категорії C + E - базові автоцистерни ADR + - Мінімальні базові знання англійської чи німецької мов. 8-16 з понеділка по п'ятницю за такими номерами: Пьотр - 88*****32 Томаш - 50*******90

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 386646129