1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Poznań
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Chartowo
Dodane 07 kwietnia 2021

Customer Service with English & German

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru obsługi Klienta z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osób na stanowisku Customer Service Representative z j. angielskim i niemieckim:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta, udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące wsparcia technicznego
  • Wsparcie klientów w dostarczaniu rzetelnych i dokładnych informacji
  • Udzielanie informacji na temat produktów i usług,
  • Rozwiązywanie zapytań klientów zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi klienta i polityki bezpieczeństwa danych
  • Współpraca z innymi działami firmy

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa klienta, administracja etc.)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2/C1
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętności komunikacyjne, oraz umiejętność pracy pod presją czasu

 Oferujemy:

  • Pracę w formie zdalnej,
  • Pracę od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00 z możliwością dostosowania grafiku
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową etc.
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym dynamicznym środowisku

ID: 664922978Zgłoś