1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Poznań
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Smochowice

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 31 marca 2021

Customer Care Specialist

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

INEA to przede wszystkim zaangażowani, pełni energii i entuzjazmu ludzie. To dzięki nim firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od internetu to my! CHODŹ DO NAS!

Dołącz do INEA do zespołu technicznego jako Customer Care Specialist :)

Jeżeli:

  • lubisz kontakt z ludźmi i sprawia Ci prawdziwą frajdę możliwość rozmawiania z nimi,
  • dobrze się czujesz w kontakcie telefonicznym oraz za pośrednictwem Social Mediów (Czaty),
  • szybko przyswajasz wiedzę i sprawnie posługujesz się komputerem,
  • wierzysz w to, że możesz sprawić aby każdy nasz klient czuł 100% zadowolenia po rozmowie z Tobą,
  • wiesz, co to Customer Experience, a jeśli nie, to z chęcią wyjaśnimy Ci to podczas spotkania :),
  • jesteś gotowy pracy zmianowej - 9 godzin dziennie: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00, weekend w godzinach 9:00-17:00 oraz, od czasu do czasu, na zmianach nocnych trwających maksymalnie 8 godzin – grafik do ustalenia z liderem :)

 Twoje zadania:

  • pomaganie naszym klientom w wyjaśnianiu zgłoszonych przez nie sprawy np. problemy techniczne, kwestie związane z rachunkami - zarówno na czacie jak i w rozmowach telefonicznych,
  • odpowiadanie klientom na pytania i dbanie o to, aby ich sprawa została załatwiona podczas jednego kontaktu,
  • budowanie z klientami relacje w taki sposób, aby wzrastała ich satysfakcja i lojalność wobec nas a przy okazji, masz z tego niezłą frajdę, bo przecież praca to nie tylko obowiązki, ale również przyjemności

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • home office – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu
  • stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.
  • gwarantowaną podstawę i premię
  • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwojowe na każdym etapie współpracy
  • przypisanego mentora
  • bony świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport i kafeteria myBenefit
  • dowolną formę współpracy (umowa o pracę)

Jesteś najmilej widziany! :)

APLIKUJ poprzez załączony do ogłoszenia link do formularza.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA S.A. z siedzibą w Poznaniu.

2. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celach:

a. Przeprowadzenia procesu rekrutacji (oceny kwalifikacji i umiejętności pod kątem wymagań na danym stanowisku pracy)

b. Ewentualnego przygotowania dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy o pracę

c. Archiwizacji oraz w celu obrony przed ewentualnymi roszczeniami

3. Pełną treść klauzuli informacyjnej wraz ze wskazaniem przysługujących Państwu praw znajdą Państwo pod adresem inea.pl

ID: 624344916Zgłoś