1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Poznań
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Smochowice
Dodane 14 maja 2021

Customer Care Specialist

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

Opis

INEA to przede wszystkim zaangażowani, pełni energii i entuzjazmu ludzie. To dzięki nim firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od internetu to my! CHODŹ DO NAS!

Dołącz do INEA do zespołu technicznego jako Customer Care Specialist :)

Jeżeli:

  • lubisz kontakt z ludźmi i sprawia Ci prawdziwą frajdę możliwość rozmawiania z nimi,
  • dobrze się czujesz w kontakcie telefonicznym oraz za pośrednictwem Social Mediów (Czaty),
  • szybko przyswajasz wiedzę i sprawnie posługujesz się komputerem,
  • wierzysz w to, że możesz sprawić aby każdy nasz klient czuł 100% zadowolenia po rozmowie z Tobą,
  • wiesz, co to Customer Experience, a jeśli nie, to z chęcią wyjaśnimy Ci to podczas spotkania :),
  • jesteś gotowy pracy zmianowej - 9 godzin dziennie: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00, weekend w godzinach 9:00-17:00 oraz, od czasu do czasu, na zmianach nocnych trwających maksymalnie 8 godzin – grafik do ustalenia z liderem :)

 Twoje zadania:

  • pomaganie naszym klientom w wyjaśnianiu zgłoszonych przez nie sprawy np. problemy techniczne, kwestie związane z rachunkami - zarówno na czacie jak i w rozmowach telefonicznych,
  • odpowiadanie klientom na pytania i dbanie o to, aby ich sprawa została załatwiona podczas jednego kontaktu,
  • budowanie z klientami relacje w taki sposób, aby wzrastała ich satysfakcja i lojalność wobec nas a przy okazji, masz z tego niezłą frajdę, bo przecież praca to nie tylko obowiązki, ale również przyjemności

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • home office – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu
  • stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.
  • gwarantowaną podstawę i premię
  • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwojowe na każdym etapie współpracy
  • przypisanego mentora
  • bony świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport i kafeteria myBenefit
  • dowolną formę współpracy (umowa o pracę)

Jesteś najmilej widziany! :)

APLIKUJ poprzez załączony do ogłoszenia link do formularza.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA S.A. z siedzibą w Poznaniu.

2. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celach:

a. Przeprowadzenia procesu rekrutacji (oceny kwalifikacji i umiejętności pod kątem wymagań na danym stanowisku pracy)

b. Ewentualnego przygotowania dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy o pracę

c. Archiwizacji oraz w celu obrony przed ewentualnymi roszczeniami

3. Pełną treść klauzuli informacyjnej wraz ze wskazaniem przysługujących Państwu praw znajdą Państwo pod adresem inea.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Kamila

Na OLX od styczeń 2014
ID: 624344916Zgłoś