1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Kujawsko-pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Inowrocław

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 16 czerwca 2021

Cukiernik Deserant PIEKUŚ

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

33 lata na polskim rynku, 30 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Docenimy cię za to, że:

  • jesteś fachowcem w obszarze wyrobów cukierniczych
  • znasz różnorodne receptury
  • masz zdolności manualne
  • podejmujesz inicjatywę i jesteś kreatywny
  • cukiernictwo jest Twoją pasją

Twoje Zadania:

  • opracowywanie propozycji nowego asortymentu w odpowiedzi na potrzeby klientów i trendy na rynku
  • dbałość o świeżość, walory smakowe i wizualne wyrobów cukierniczych
  • wytwarzanie elementów dekoracyjnych wyrobów cukierniczych
  • obsługa maszyny i urządzań cukierniczych

Zapewnimy Tobie

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • Premię od zysku z uwzględnieniem 100% obecności
  • Dodatek finansowy na święta i paczki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • Deputaty w postaci pączków i rogali

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Piekarnia Cukiernia Piekuś

Na OLX od styczeń 2014
ID: 497174979