1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ochotnica Dolna
Dodane December 01, 2020

Cukiernia Rusnak

  • 3 500 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Ochotnica Dolna, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Piekarnia Cukiernia Rusnak, zatrudni osoby lubiące wypiekać pieczywo, ciasta drożdżowe pączki rogale oraz wiele innych słodkości, Jeżeli jesteś taką osobą i chcesz spróbować swoich sił w zakładzie pracy, który daje możliwości rozwoju. Zapraszamy do naszej zgranej ekipy do pracy na zmianę nocną

zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Przygotowywanie surowców do produkcji
  • Wyrób gotowego produktu (odpiek, smażenie)
  • Dekoracja produktów, pakowanie.

Co oferujemy:

  • Szkolenia i przygotowanie do pełnionej funkcji.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • dodatkowe ubezpieczenie.

Nasze oczekiwania:

  • Sumienność i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć do dalszego rozwoju.

ID: 632128705Zgłoś

Marcin

Ostatnio online w dniu December 02, 2020

xxx xxx xxx