Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 17 stycznia 2023

Content manager w sklepie internetowym/Allegro

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Rekrutacja online

Opis

Content Manager w sklepie internetowym

Shumee to nowoczesna centrala handlu zagranicznego, która umożliwia sprzedaż online w modelu cross-border na 15 rynkach UE poprzeć ponad 20 największych platform typu marketplace.

Shumee oferuje kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne, dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie na terenie UE i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Zapewniamy wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwiamy sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie. Więcej na naszej stronie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie opisów produktów
  • Wystawianie produktów na platformach typu marketplace
  • Weryfikacja jakości aukcji produktowych

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości zasad pisowni języka polskiego
  • Kreatywności
  • Krytycznego myślenia
  • Nieustającej chęci rozwoju

Mile widziane:

  • Doświadczenie w content marketingu i sprzedaży online
  • Doświadczenie w wystawianiu produktów w sklepach internetowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o dowolną formę współpracy
  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie e-commerce
  • Współpracę z największymi markami
  • Biuro w centrum
  • Dużą ilość wyzwań :)

ID: 797659773

shumee

Member Since marzec 2019
Ostatnio online w dniu 03 lutego 2023

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?