Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Łódź
  6. Praca za granicą - Górna
Dodane Dzisiaj o 16:04

CNC operator Mazak okolice Erfurtu!!

  • 9 000 - 12 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Kraj: Niemcy

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Rekrutacja online

Opis

Firma Schack Personal Service GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Miejsce pracy: Okolice Erfurt NIemcy

WYMAGANIA:

  • Znajomosc jezyka niemieckiego min A2

  • Mile widziane wyksztalcenie kierunkowe

  • Auto na dojazd do pracy

  • Doswiadczenie na ww stanowisku

  • Znajomosc rysunku technicznego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsugiwanie maszyn CNC Mazak tokarka badz frezarka

  • praca w systemie 2 zmianowym

  • dbalosc o porzadek na stanowisku pracy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,63 euro brutto/godzinę

  • Dieta 55-65 euro netto/za każdy przepracowany dzień

  • Możliwość nadgodzin

  • Możliwość zaliczek

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - opłacane przez pracownika z diety

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

  • wyplaty do kazdego 15 dnia miesiaca

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

ID: 756133653
User avatar

Bartosz Jablonski

Member Since czerwiec 2021
Ostatnio online dziś o 21:14

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?