1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer / ekspedient
  4. Kasjer / ekspedient - Śląskie
  5. Kasjer / ekspedient - Bielsko-Biała

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 30, 2020

BIELSKO-BIAŁA etat lub zlecenie - sprzedawca kuponów sportowych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bielsko-Biała, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

STS, największa firma bukmacherska w Polsce oraz jeden z najstabilniejszych pracodawców, do swojego lokalu przyjmowania zakładów zatrudni osobę na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Kompleksowe przyuczenie do stanowiska
  • Opiekę trenera, wsparcie zespołu
  • Kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe
  • Dodatki stażowe i system premiowy
  • Terminową wypłatę świadczeń
  • Elastyczny harmonogram

Miejsce pracy: Bielsko-Biała - Zakład Bukmacherski

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełny etat) w systemie równoważnym (praca średnio co drugi dzień) lub umowa zlecenie (osoba ucząca się)

Idealnie jeśli:

  • Jesteś osobą dyspozycyjną w dni robocze oraz w wybrane weekendy
  • Lubisz pracę z ludźmi
  • Należysz do ludzi uczciwych, sumiennych i komunikatywnych

Czekają na Ciebie następujące zadania:

  • Sprzedaż kuponów sportowych
  • Informowanie Klientów o produktach i ofercie
  • Obsługa komputera i terminala płatniczego
  • Realizacja wypłat wygranych, przygotowywanie raportów dziennych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy i czystość w miejscu pracy

Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV jedynie za pośrednictwem portalu OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez STS S.A. (dawniej: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.) (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Obowiązek informacyjny: Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie objętym niniejszą zgodą jest STS S.A. (dawniej: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o. o.), adres: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000829716. Przesyłając do nas swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Podstawą przetwarzania twoich danych osobowych jest udzielona przez Ciebie zgoda- art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Twoje dane będą przetwarzane w celu prowadzonej rekrutacji oraz- jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę- w celu przyszłych prowadzonych rekrutacji.

ID: 641471647Zgłoś