1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 11 czerwca 2021

CIEŚLA SZALUNKOWY - praca w Belgii bez znajomości języka - OD ZARAZ

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kraj: Belgia

Opis

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT. Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce.

Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Projekty realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII, Francji, Austrii i Norwegii.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz zarabiać więcej niż w kraju? Dołącz do ERBUD International, spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Belgii. Pracuj z nami jako: CIEŚLA SZALUNKOWY

NASZA OFERTA:

  • stawka godzinowa 15,72 euro brutto + dodatki,
  • polska umowę o pracę,
  • komfortowa darmowa kwatera,
  • bezpłatny przejazd z kontraktu w obie strony a także bezpłatny lokalny transport do/z pracy,
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu z miejsca Twojego zamieszkania,
  • pełen komplet odzieży roboczej,
  • zorganizowanie całego wyjazdu,
  • polskojęzyczna załoga pracowników + polskojęzyczny nadzór,
  • stabilne zatrudnienie w firmie, która działa od 30 lat na rynku budowlanym.

Dodatkowo otrzymasz od nas:

  • premię roczną – 13stka z OPOC/PDOK w wysokości 9,12 % rocznego wynagrodzenia;

REALIZOWANE ZADANIA:

  • praca na szalunkach systemowych,
  • wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy, ławy,
  • wykonywanie konstrukcji drewnianych,
  • wykonywanie pomiarów.

TY:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • jesteś gotowy do wyjazdu do pracy za granicą,
  • NIE MUSISZ ZNAĆ JĘZYKA OBCEGO. NASI EKSPERCI NA MIEJSCU TO POLACY!
  • POSIADASZ 30-dniowe ubezpieczenie. w Polsce

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Grupa ERBUD

Na OLX od lipiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 644131509