1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Inowrocław
Dodane 23 lipca 2021

Chłodniarz/ technik klimatyzacji Piekuś

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

Opis

33 lata na polskim rynku, 30 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Szukamy osoby:

·      Zaangażowanej i posiadającą chęci do pracy,

·      Znającą zagadnienia z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji oraz automatyki chłodniczej i sterowania

·      Z kilkuletnim doświadczeniem w serwisowaniu i konserwacji urządzeń klimatyzacji

·      Posiadającą uprawnienia SEP dotyczące zasad obsługi i naprawy urządzeń elektrycznych do 1 kV – mile widziane

Twoje zadania:

·      Utrzymanie w ruchu urządzeń/systemów i instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewnictwa, hydraulicznych, kotłów CO,

·      Wykonywanie: konserwacji, napraw, montażu, wymiany urządzeń klimatyzacyjnych,

·      Tworzenie raportów z przeprowadzonych prac

Zapewnimy Tobie:

·      Umowę o pracę

·      Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową

·      Premię od zysku z uwzględnieniem 100% obecności

·      Dodatek finansowy na święta i paczki świąteczne

·      Dodatkowe ubezpieczenie na życie

·      Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

·      Deputaty w postaci pączków i rogali

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 682474733