2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Śrem
Dodane 20 kwietnia 2024

Kierownik Zmiany Konarzyce

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

Opis

Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Konarzyce/ powiat śremski

Opis stanowiska:

Planowanie i realizacja planu produkcji;

Ustawianie grafiku dla 2 zmian produkcji;

Nadzorowanie realizacji zadań produkcyjnych;

Bieżąca eliminacja nieprawidłowości w procesach produkcyjnych;

Kontrola, monitorowanie i ocena pracy podległego zespołu;

Zapewnienie łączności i odpowiedniego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi obszarami zakładu produkcyjnego.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane z zakresu budownictwa;

Doświadczenie na stanowisku kierowniczym min. 2 lata;

Umiejętność organizacji produkcji i kierowania zespołem;

Dobra znajomość obsługi komputera;

Dokładność, sumienność oraz samodzielność;

Mile widziana umiejętność obsługi programów do projektowania (Auto Cad).

Wynagrodzenie do uzgodnienia

Godziny pracy: do uzgodnienia

  • Medicover Sport

Klauzula informacyjna_proces_rekrutacji

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KONBET POZNAŃ SP. Z O.O., SP.K. ul. Św. Wincentego 11, Poznań, zakład w Konarzyce, ul. Lipowa 6, 63 – 130 Książ Wlkp.

2. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z ich przetwarzaniem można się kontaktować za pomocą e-mail

3. Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy.

4. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit.

a ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.).

5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

6. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

8. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych

Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa.

9. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 617157839