2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Mokotów
Martyna RTC
Dodane 17 maja 2024

Brygadzista (regały magazynowe) - praca w Polsce i krajach UE

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Zajmujemy się montażem regałów wysokiego składowania. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w Polsce i w krajach Unii Europejskiej na stanowisko: Brygadzista.

Opis stanowiska:

Jako Brygadzista będziesz odpowiedzialny za koordynowanie pracy monterów na budowie, w oparciu o standardowe procedury oraz instrukcje pracy, ze szczególnym uwzględnieniem trzech priorytetów firmy:

  • bezpieczeństwa,

  • jakości,

  • terminowości.

Ponadto będziesz odpowiedzialny za:

  • zapewnienie przestrzegania zasad BHP;

  • codzienny nadzór nad powierzoną budową;

  • branie udziału w rozwiązywaniu bieżących problemów;

  • monitoring postępu budowy;

  • kontrolowanie zużycia surowców i materiałów budowlanych;

  • odpowiedzialność za powierzone mienie firmy;

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy przy montażu regałów wysokiego składowania;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe;

  • umiejętność wykonywania pomiarów na budowie z użyciem niwelatora/tachimetru/teodolitu;

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na dłuższe wyjazdy krajowe i zagraniczne;

  • zdolność organizacji pracy sobie i innym;

  • umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań;

  • prawo jazdy kat. B;

  • poszukujemy osób z całej Polski;

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę B2B;

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;

  • zakwaterowanie;

  • ekwiwalent pieniężny;

  • dojazd na budowę firmową flotą samochodową;

  • elektronarzędzia.

W CV należy podać aktualny numer telefonu oraz dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w zakresie niezbędnym w procesie naboru, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Administratorem danych jest RTC Robert Capała z siedzibą 00-133 Warszawa Aleja Jana Pawła II 20/1025 oddział 08-530 Dęblin ul. Balonna 1a. Mogą Państwo się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcą Państwo skorzystać, wymaga podania Państwa imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 857148475