1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Bałuty

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane February 16, 2021

Brygadzista - pracownik techniczny, oddział Łódź

  • 3 800 - 4 200 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Ogólnopolska firma Wc Serwis poszukuje pracownika na jeden z naszych oddziałów w Łodzi

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • bieżąca konserwacja toalet na magazynie
  • bieżące prace porządkowe na terenie oddziału
  • załadunki, rozładunki toalet, ogrodzeń
  • nadzór nad podległymi pracownikami
  • remanenty sprzętu na magazynie

Wymagamy:

  • wiedzy technicznej w zakresie wykonywanych montaży i posiadanego sprzętu
  • prawa jazdy kat. B, mile widziane dodatkowe uprawnienia
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w miejscowym oddziale
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • stałe wynagrodzenie + premie

ID: 587593948Zgłoś