Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Dodane 10 sierpnia 2022

Brygadzista działu przygotowania produkcji

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Słupsk, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych. Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma rodzinna od lat działamy międzynarodowo. Importujemy wyłącznie wysokiej klasy surowce bezpośrednio od zaufanych dostawców z całego świata. Starannie nadzorujemy każdy etap produkcji zapewniając najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Więcej informacji można znaleźć na naszych stronach: www.antipasti.pl, www.perlaeurope.com.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Słupsk , Europejska 10

Firma zapewnia bezpłatny transport ze Słupska i Głobina

Zadania na stanowisku:

  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcji
  • nadzór nad jakością wyprodukowanych półproduktów
  • prowadzenie zapisów produkcyjnych i systemów jakości
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad GMP, GHP i BHP
  • wprowadzanie nowych osób do ich obowiązków

Wymagania:

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność zarządzania zespołem ludzi
  • samodzielność, sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowania
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju
  • bezpłatny dojazd ze Słupska autobusem firmowym

Firma kontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

ID: 763960497
User avatar

Perla Polska

Member Since lipiec 2014
Ostatnio online w dniu 12 sierpnia 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?