1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Ursynów
Dodane 03 maja 2021

Brukarz (Belgia)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kraj: Belgia

Opis

Polskie przedstawicielstwo belgijskiej firmy budowlanej, działającej w sektorze: mieszkaniowym, usługowym, budynków użyteczności publicznej oraz lokalnej architektury drogowej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Brukseli

24/2021

Zadania:

  • Prace przygotowawcze, podbudowa terenu, zagęszczenie
  • Osadzanie obrzeży, krawężników, studzienek, prefabrykatów
  • Profilowanie spadków, podjazdów
  • Obsługa zagęszczarek, pił spalinowych
  • Przebudowa i montaż elementów kanalizacji ulicznej
  • Układanie kostki brukowej (chodniki, podjazdy, fragmenty jezdni)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (minimum poziom podstawowy)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Punktualność, dokładność
  • Gotowość na długoterminową współpracę
  • Firma nie zatrudnia pomocników i osób bez kwalifikacji

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat i pełne ubezpieczenie
  • Polska umowa, ZUS i PIT w Polsce
  • Pracę całoroczną i atrakcyjny system urlopowy
  • Nadgodziny w tygodniu i soboty
  • Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, nielimitowany Internet
  • Zwrot kosztów przyjazdu z Polski do Belgii i badań lekarskich
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

ForManWay

Na OLX od listopad 2013

xxx xxx xxx

ID: 663375904Zgłoś