Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Dąbie
Dodane 16 stycznia 2022

Branch Manager - Kierownik oddziału

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Kadra kierownicza

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Rekrutacja online

Opis

Nasz klient - skandynawska firma z branży medycznej poszukuje osoby która poprowadzi jej oddział w Szczecinie. Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje, potrafisz pracować samodzielnie, zarządzać procesami i niewielkim zespołem oraz orientujesz się w wymaganiach branży medycznej - ta oferta jest dla Ciebie

Branch Manager

  • masz doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu procesami (związanymi zarówno z bieżącą działalnością Spółki, jak i związaną z nią administracją) oraz raportowaniem w języku angielskim bezpośrednio do Zarządu
  • jesteś absolwentem kierunków takich jak Inżynieria Systemów Jakości, Zarządzanie Jakością; masz doświadczenie w pracy przy wprowadzaniu do obrotu produktów medycznych  – wiedza o wymaganiach prawnych w tym obszarze będzie stanowiła niezbędną podstawę Twojej pracy
  • rozumiesz istotę norm  ISO 9001 lub ISO 13485 i masz doświadczenie w akredytacji  certyfikatów; jesteś audytorem wewnętrznym? Świetnie – kolejny punkt po Twojej stronie
  • cechuje Cię  analityczne myślenie - rozwiązywanie problemów jakościowych będzie solą Twojej pracy
  • jesteś typem badacza, precyzyjnie i z zaangażowaniem podchodzisz do realizacji zadań a twoja mocną stroną jest skrupulatność i uporządkowanie w działaniu
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim zarówno mowie jak i piśmie – to warunek bezwzględnie konieczny; jeśli dodatkowo posługujesz się językiem niemieckim – masz w ręku kolejny atut

A to Twoje przyszłe zadania:

  • bieżące kierowanie niewielkim oddziałem firmy z branży medycznej w Polsce, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań (planowanie, organizowanie, koordynowanie wszystkich niezbędnych do istnienia i sprawnego działania firmy funkcji),
  • dbałość o zgodność, czytelność i skuteczność procedur operacyjnych; udział w procesach kontrolnych systemu jakości oraz procesach wdrożeniowych ISO u dostawców Klienta
  • nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania (procedury i instrukcje procesu kontroli produkcji) oraz ich ciągła aktualizacja w oparciu o bieżące przepisy oraz firmowe standardy,
  • aktywny udział w procesie oceny zgodności produktu z dyrektywami ISO w celu nadania znaku CE i wystawienia deklaracji zgodności; działania w zakresie analizy ryzyka (FMEA)

Twój nowy pracodawca oferuje:

  • realne możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku – odrębne stanowisko, które umożliwi Ci samodzielną pracę, podejmowanie odpowiedzialnych decyzji w oparciu o dobro zarządzanego przez Ciebie oddziału
  • realizacja międzynarodowych programów w języku angielskim, w wymagającej branży narzędzi medycznych,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę mikro-zespole skandynawskiej firmy tworzącej swoją historię w Polsce,

Brzmi jak Twoja nowa praca? Aplikuj – trzymamy to miejsce specjalnie dla Ciebie!

Przesyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na udział w rekrutacji na powyższe stanowisko. Jeżeli chcesz abyśmy brali pod uwagę Twoją kandydaturę również w innych procesach rekrutacyjnych o podobnym profilu - wpisz się do Bazy Kandydatów na naszej stronie: twojpersonel.pl/employee/cv. Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Twój Personel HR Solutions Izabela Marciniak-Machut z siedzibą w Szczecinie. Z naszej Polityki Prywatności (twojpersonel.pl/page/privacy) - dowiesz się jak i na jakich zasadach przetwarzamy Twoje dane osobowe. Pod linkiem informujemy też w przejrzysty sposób o Twoich prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, a także o możliwości ich realizacji np. poprzez kontakt z nami w tym celu.

ID: 729057608
User avatar

Twój Personel HR Solutions

Na OLX od listopad 2015

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?