Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Biłgoraj
Dodane 02 sierpnia 2022

Black Red White Biłgoraj: Specjalista ds. BHP / Inspektor PPOŻ

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Biłgoraj, Lubelskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Zadania na stanowisku:

  • Sprawowanie służby bhp i p.poż. w zakładzie produkcyjnym Spółki.
  • Sporządzanie analiz w zakresie stanu bhp i ochrony p.poż.
  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu bhp, wynikających z zobowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów bhp i p.poż.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane Specjalista ds. BHP
  • Ukończony kurs Inspektora P. Poż.
  • Doświadczenie pracy w służbie BHP w zakładach produkcyjnych, mile widziane doświadczenie w branży produkcji mebli.
  • Znajomość oraz umiejętność interpretacji i stosowania w praktyce przepisów prawnych z zakresu BHP i P. Poż.
  • Dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel.
  • Umiejętności analityczne, orientacja na wynik, uwzględnianie rachunku ekonomicznego szczególnie w zakresie realizowanych zakupów.
  • Samodzielność, elastyczność i odpowiedzialność.
  • Łatwe nawiązywanie kontaktów i zdolności negocjacyjne.
  • Wytrwałość, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu.
  • Sumienność, uczciwość.

Dlatego warto u nas pracować:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie – aplikuj w łatwy i szybki sposób:

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 742064307