2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Lubuskie
  6. Lakiernik, blacharz - Świebodzin
Dodane 18 kwietnia 2024

Lakiernik Blacharz - MILES/ Mostki umowa o pracę, atrakcyjne dodatki

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

MILES Repair Center Poland Sp. z o.o. to Centrum Napraw Poleasingowych, część MILES MOBILITY GbMH z siedzibą w Berlinie. Znajdujemy się w Mostkach k. Świebodzina.

Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze. Zatrudniamy ponad 100 pracowników i naprawiamy ok. 500 aut miesięcznie. Planujemy zwiększać liczbę naprawianych samochodów i liczbę pracowników.

Zatrudnimy Lakiernika i/lub Blacharza samochodowego

Twój zakres zadań:

  • wykonywanie zleconych napraw blacharskich i zbrojeniowych lub lakierniczych zgodnie z technologią,

  • dbanie o miejsce pracy i powierzone narzędzia,

  • współpraca z innymi pracownikami serwisu

  • przestrzeganie przyjętych standardów jakości,

  • obsługa narzędzi specjalizowanych: luto-spawarki, spawarek MIG-MAG, zgrzewarek,

  • obsługa specjalistycznych narzędzi warsztatowych,

    Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku blacharza lub lakiernika

  • mile widziane doświadczenie w ASO

  • znajomości budowy samochodu i obecnej technologii napraw,

  • umiejętność obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych,

  • zdolności manualnych i zręcznościowych,

  • dobrych umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole,

  • chęci podnoszenia kwalifikacji i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • rzetelności, staranności, samodzielności

  • odpowiedzialności za powierzone zadania.

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (on pn do pt, 6-14, 14-22)

    Oferujemy:

  • pracę w młodej, stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie bezpośrednio na podstawie umowy o pracę - umowa na okres próbny, następnie na rok. Możliwość współpracy w formie B2B.

  • płatne nadgodziny

  • premię zależną od wyników twojej pracy oraz twojego zaangażowania,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,

  • możliwość korzystania z najnowszych technologii z zakresu motoryzacji,

  • możliwość uczenia się od innych i rozwoju na stanowisku pracy,

  • szkolenia zawodowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • dofinansowanie do dojazdów do pracy (w zależności od miejsca zamieszkania),

  • nocleg w hotelu pracowniczym,

  • darmowe obiady,

  • ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 790407047