2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Szczecin
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 24 kwietnia 2024

Barman - Copernicus

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy młodszego magistra sztuki barmańskiej do stylowego cocktail baru na 11 piętrze, gdzie szalone smaki łączą się z widokiem na miasto. Oczekujemy kreatywności, perfekcji w przygotowaniu drinków oraz niezłomnej determinacji w tworzeniu niezapomnianych doświadczeń dla naszych Gości. Dołącz do naszego zespołu i stwórz magiczne miksy w sercu miasta!

Odpowiedz na to ogłoszenie, jeśli chcesz być częścią tajemniczej historii barowej w samym centrum wykwintnego smaku i stylu. Let's mix it up!

Kim jesteśmy?

Stylowy i jedyny w Szczecinie cocktail bar z widokiem na miasto - znajdujemy się na XI piętrze w hotelu Radisson Blu. Nasz bar to nie tylko doskonała lokalizacja, ale również gwarancja wyjątkowej jakości koktajli oraz niepowtarzalnej atmosfery.

Twoje zadania:

  • Uważne i empatyczne rozpoznawanie potrzeb Gości
  • Doradzanie gościom w wyborze cocktailu, polecanie ofert sezonowych
  • Dbanie o standard jakości serwowanych napoi
  • Ścisła współpraca z Managerem Baru w zakresie kreowania oferty, standardów i atmosfery cocktail baru
  • Dbanie o wizerunek baru i firmy
  • Znajomość alkoholi, zasad miksologii
  • Sporządzanie rachunków, przyjmowanie płatności
  • Przygotowywanie zamówień zasilenia magazynu
  • Utrzymywanie porządku za barem, dbałość o estetykę sali

Zamawiamy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Apetyt na dostarczanie najwyższej klasy usług i pasji do wszystkiego co związane z barmaństwem
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność znajdowania kreatywnych rozwiązań, zaangażowanie, uśmiech
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność prowadzenia rozmowy z Gościem
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (jęz. niemiecki będzie miłym atutem)
  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

Serwujemy:

  • Pracę w prestiżowym miejscu
  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę - w zależności od Twoich potrzeb
  • Wymiar godzin pełny lub niepełny
  • Uniform, którego nie musisz prać ani prasować - zrobimy to za Ciebie!
  • Posiłek regeneracyjny za symboliczną opłatę
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Bonusy za polecenie przyjaciół do pracy

Dodatkowo przy zatrudnieniu na umowę o pracę otrzymujesz od nas:

  • Premię świąteczną i dofinansowanie do urlopu
  • Prywatną opiekę medyczną, karnety sportowe oraz grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli oraz pożyczki na cele mieszkaniowe
  • Zniżki na usługi w ramach działalności pracodawcy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 910851047