1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner / barman
  5. Kelner / barman - Dolnośląskie
  6. Kelner / barman - Wrocław
  7. Kelner / barman - Stare Miasto
Dodane 08 maja 2021

Barman Bierhalle Wrocław

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Restauracja Bierhalle Wrocław zatrudni: Barmana w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu, na stałe lub na sezon w okresie od czerwca do września.

SZUKASZ NOWYCH WYZWAŃ

CHCESZ POGODZISZ PRACĘ ZE STUDIAMI I ŻYCIEM PRYWATNYM

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I STWÓRZ Z NAMI NAJLEPSZY TEAM

Zadania Barmana:

• Obsługa baru

• Wsparcie kelnera

• praca w zespole

• Utrzymanie czystości za barem i w chłodniach

• przyjmowanie dostaw

• Przygotowywanie drinków

• Dbanie o straty na barze

Jeśli jesteś:

• Uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony

• Zaangażowany i pracowity - czyli zupełnie jak my kochasz wyzwania!

• Nie boisz się nowych wyzwań

• Głodny wiedzy - ciągle chcesz więcej, i jak my lubisz uczyć się od innych

• Posiadasz książeczkę sanepidarno-epidemiologiczną

• Fanie jak masz doświadczenie na podobnym stanowisku, a jeżeli nie to nie bój się wszystkiego cię nauczymy

•Potrafisz porozumiewać się w języku Polskim w piśmie i mowie w stopniu komunikatywnym

TO PRACA WŁAŚANIE DLA CIEBIE !

Oferujemy:

1. Umowa o pracę lub umowa zlecenie - Ty decydujesz

2. Grafik dostosowany do Twoich potrzeb

3. Posiłek pracowniczy oraz Nasze wyjątkowe produkty między innymi znakomitej jakości piwo w atrakcyjnych cenach

5.Napiwki

6.Prace w Firmie z ugruntowaną pozycja na rynku

7.Prace w zgranym zespole

8.imprezy pracownicze

9.Dla najlepszych możliwość rozwoju

10.uczestnictwo w układaniu menu

Zapraszamy do Aplikowania poprzez formularz

Proszę o dołączenie klauzuli :

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QLT RESTAURANT & BAR SP Z O O siedzibą w Warszawie, przy Aleja Jana Pawła Ii 82/r4 Warszawa , moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Bierhalle

Na OLX od sierpień 2016
ID: 674345116Zgłoś