Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 11 września 2024

Bar Leon Gdańsk zatrudni kucharza

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Do Baru Leon zatrudnimy Kucharza/Kucharkę z doświadczeniem!

Gdańsk, Wyspa Spichrzów, ul. Stągiewna 5

Obowiązki

  • współpraca z Szefem kuchni, oraz z innymi pracownikami

  • dbanie o wysoką jakość wydawanych potraw

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • stabilne warunki pracy i płacy, wynagrodzenie zgodne z wkładem pracy co dwa tygodnie

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności zawodowych

Kuchnia

  • otwarta

  • smaki bliskiego wschodu

Wymagany język polski w stopniu zaawansowanym.

Wszystkie warunki pracy i płacy do uzgodnienia na indywidualnym spotkaniu, po uprzednim przesłaniu cv na maila.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 921170197