2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 08:21

Bank Millennium - Telefoniczna Sprzedaż

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Zapraszamy do naszego Zespołu Telesprzedaży.

Nie masz doświadczenia w bankowości? Nie martw się!

Wszystkiego Cię nauczymy! :)

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami – przedstawienie oferty i wsparcie w procesie zakupu

  • Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (matura nie jest wymagana)

  • Zdolność słuchania i nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność mówienia językiem korzyści

  • Chęć pracy w trybie zmianowym: 9.00-17.00/ 10.00-18.00/ 11.00-19.00

Oferujemy:

  • Wysokie premie miesięczne

  • Pracę hybrydową (50% z domu, 50% z biura)

  • Profesjonalne, w pełni płatne szkolenie wstępne – otrzymujesz wynagrodzenie za okres szkoleniowy w pełnej wysokości

  • Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe z mentorem, produktowe, systemowe oraz warsztaty przygotowujące do pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, w pełni opłaconą przez pracodawcę

  • Środki od pracodawcy na benefity takie, jakie lubisz – karta multisport, bony zakupowe i tysiące innych (kafeteria MyBenefit)

  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • Nowoczesne narzędzia do pracy również z domu – komputer, oprogramowanie, akcesoria

  • Konkursy pracownicze z atrakcyjnymi nagrodami

  • Idealny dojazd do pracy – centrum Wrocławia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 682957873