1. Strona główna
  2. Praca
  3. Call center, konsultant telefoniczny
  4. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Mokotów
Dodane 05 sierpnia 2021

Bank Millennium – połączenia przychodzące

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

Opis

Dołącz do Banku Millennium i rozwijaj swoje talenty zawodowe w Zespole Contact Center :)

Twoje zadania

• Telefoniczna obsługa Klientów czyli aktywna i realna pomoc w codziennym bankowaniu

• Zdalne uruchamianie usług dla Klientów Banku w tym sprzedaż produktów bankowych

• Budowanie długotrwałych relacji z Klientami Banku opartych na zaufaniu i fachowej wiedzy

Nasze oczekiwania

• Wykształcenie minimum średnie

• Poprawna dykcja, miły głos, wysoka kultura osobista oraz znajomość poprawnej polszczyzny

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym w pełnym wymiarze

• Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

• Umowę o pracę od pierwszego dnia w naszym Zespole

• Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uzależnioną od wyników Twojej pracy

• Prywatną opiekę medyczną

• Kartę sportową na preferencyjnych warunkach

• Ubezpieczenie grupowe będące ochroną w trudnych sytuacjach

• Kompleksowe szkolenia produktowe, systemowe, proceduralne oraz warsztaty przygotowujące do obsługi Klienta

• Wsparcie Mentora na każdym etapie pracy

• Dogodną lokalizację - okolice metra Pole Mokotowskie - idealny dojazd do pracy

• Możliwość realnego rozwoju i awansu w ramach struktury naszego Banku

Jeżeli jesteś zainteresowany procesem rekrutacji do Banku Millennium - prześlij do nas swoje CV :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 682924937